Pierwszym krokiem w każdym związku jest
jasna komunikacja.

W dzisiejszym świecie, gdzie większość komunikacji odbywa się na ekranie, oznacza to użycie kombinacji zdjęć, filmów i tekstu. Niezależnie od tego, czy tworzysz prezentację do szkoły, przygotowujesz CV na rozmowę kwalifikacyjną, przygotowujesz się do samej rozmowy kwalifikacyjnej, tworzysz informacyjną stronę internetową dla swojej firmy lub pokojów do wynajęcia, sklepu internetowego, czy też przekazujesz dziedzictwo swoich przodków w telewizji, na scenie czy w książce – największą różnicą, która wyróżni Twoje dziedzko, jest jego zdolność do komunikowania się.

KLASA: MEDIA DLA BIZNESU

Szkoła Podstawowa im. dh. Olgi Małkowskiej w Sromowcach Wyżnych zaprasza na klase dla dzieci w klasach 7 i 8 aby się nauczyć Media dla Biznesu. Dzieci w programie nauczą się: (1.) Wybierać zdjęcia którę przekazują informacje vizualnie, (2.) Na podstawie zdjęć i z pomocą szablonu, zbudują strone internetową, i nauczą się ją obsługiwać, i (3.) z pozwoleniem i pomocą rodzica, nauczą się ustawić SKLEP INTERNETOWY który już będzie gotowy do sprzedarzy usług lub produktów.

CO TO ZNACZY?

Jak macie pokoje do wynajęcia, sprzedajecie miód, herbate, lub inne wyroby, lub jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w domu, Twoje dziecko będzie mogło założyć stronę internetową, podłączyć sklep i przygotować usługę online, do której Twoi klienci będą mogli uzyskać dostęp 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie. A najlepsze jest to, że 100% sklepu i strony należy do Ciebie i Twojego dziecka i jest przez nie zarządzanych. Zajęcia te mają na celu kształtowanie liderów.

Twoje Dziedzko nauczy się:

1. Wybierać zdjęcia które przekazują informacje

2. Użyć szablon aby stworzyć strone internetową

3. Dodać, ustawić, i prowadzić SKLEP INTERNETOWY


PRACA I PRZYKŁADY