Cześć Paweł,
Jak widać poniżej, jest między nami wiele doświadczeń, które rezonują. W świetle tego uważam, że możliwość poznania się byłaby bardzo wartościowa.

Nazywam się Miłosz Pierwoła, Esq. i jestem w tej chwili wykorzystywany jako źródło zarówno krajowej, jak i międzynarodowej polisy w Polsce dotyczącej tożsamości Polaków na świecie. Oprócz przemawiania tego lata na konferencjach poświęconych ekonomii i handlowi, współpracuję obecnie z lokalnymi szkołami nad opracowaniem programu instruktażowego, który wykorzystuje media i sztukę do komunikowania dziedzictwa. Posiadamy nowoczesne zaplecze, które obejmuje kamery, komputery i sale multimedialne, a także obiekty do tworzenia dzieł sztuki. Ponadto zajmuję się tworzeniem kalendarza wydarzeń w dużym regionalnym hotelu Nad Przełomem, w którym obecnie odbywa się moja wystawa Flisacy. A szerzej, wróciłem do Polski, aby wyremontować dużą posiadłość z pięknymi polami zarówno na Słowacji, jak iw Polsce. Ta nieruchomość stanie się obiektem sztuki i kultury ze studiami nagraniowymi, warsztatami, przestrzeniami wystawienniczymi, a nawet saunami performatywnymi.

Od razu zgłoszę się na ochotnika do malowania klatki dla niedźwiedzia – tego typu projekty i wasze medytacje co doświadczyłem przy pierwszym spotkaniu to mój rodzaj dżemu. Jeśli jednak uważasz, że jest jeszcze taka możliwość, z przyjemnością przyjadę do Warszawy wcześniej.

Poniżej podaję kilka informacji o sobie, miłego!

Miłosz
AdventureMilo.com


Mój Projekt Ułatwień Dostępu

W 2015 roku kupiłem kamerę 360, korzystając z matematyki i różnych programów, wymyśliłem, jak pracować z surowym filmem, aby tworzyć w pełni dynamiczne doświadczenia. Zainstalowałem je w wielu zestawach słuchawkowych i przyniosłem je do szpitali i placówek opiekuńczych. Te zestawy słuchawkowe umożliwiły osobom o ograniczonej sprawności ruchowej doświadczanie świata jako osoba bez ograniczeń. Dostęp.

Tworzyłem też sztukę (wówczas) nowatorską techniką.


Mój Projekt Everest

2017 nawiązał współpracę z dużą organizacją non-profit w celu współpracy i działań filmowych. W tym samym roku otrzymaliśmy odznaczenie Explorer’s Club Citation of Merit 2017, którego gospodarzem był Robert DeNiro podczas honorowej corocznej kolacji Explorer’s Club.

Skończyłem szkołę z kierunkiem matematyka, jednocześnie ekonomia.
Potem poszedłem na studia prawnicze i zostałem prawnikiem

Współpracowałem z nominowanym do Nagrody Nobla, Delegatem ONZ na Kraj Samoa, prof. prawa międzynarodowego Roger S. Clark przez cztery lata. Pracowałem, aby pomagać ludziom – podróżowałem do i pracowałem w Republice Południowej Afryki z Trybunałem Konstytucyjnym Republiki Południowej Afryki bezpośrednio z sędziami w znaczącej sprawie dotyczącej praw dziecka. Pracowałem również w Londynie w Royal Courts of Justice z adwokatem, który pomagał imigrantom nieanglojęzycznym w ustaleniu ich praw. Potem pracowałam w jednej z największych kancelarii prawnych w Nowym Jorku – wierzcie lub nie, uczestnicząc w sprawach sądowych przeciwko największym bankom świata w wyniku kryzysu finansowego z 2008 roku… Naprawdę mocno szukałam tam dla siebie miejsca.
Ale nie chcę psuć niespodzianki… Nie znalazłem go tam.

Od 2009 roku dołączyłem do obozu Disorient na festiwalu Burning Man. Wspólnie budowaliśmy wielopoziomowe geometryczne konstrukcje z drewna i żelaza na pustyni. Następnie stworzyliśmy arenę wielkości boiska piłkarskiego, zainstalowaliśmy programowalne oświetlenie LED, głośniki koncertowe i sprowadziliśmy światowej klasy DJ-ów. Pracowałem we wszystkich aspektach projektu od koncepcji po produkcję i instalację, a także podczas spektakli jako kierownik sceny.
Zostałem przydatny, ponieważ wyprodukowałem własne wydarzenia, w tym wycieczki sportowe, spotkania towarzyskie i inne normalne rzeczy, ale także pierwszy w historii Boat Rave w Filadelfii, 3-dniowy festiwal muzyczny w innym stanie i wiele mniejszych wydarzeń.

“REAL” ART!

W 2018 wróciłem z Mount Everest i byłem głodny miasta. Podjąłem pracę producenta na wystawie dzieł sztuki o wartości 2 milionów dolarów w Chelsea w Nowym Jorku ze światowej sławy artystką, honorującą Glorię Steinem. Obecnych było ponad 850 osób, co czyni nas jednym z najważniejszych wydarzeń tego miesiąca w Nowym Jorku, relacjonowanym przez Rolling Stone, Vanity Fair, Wall Street Journal, NYT, NY Post, ABC TV, Fox TV i innych… występy NY Ballet i światowej sławy wykonawców.

Mówiąc o wydarzeniach, #BecomeYourHero

W 2015 roku rozpocząłem cykl wykładów #BecomeYourHero :: #ZostańSwoimBohaterem. Prezentacja śledzi moje życie i pełni rolę inspirującego i pouczającego wykładu, opisującego, jak zacząć tworzyć konkretne plany, aby osiągnąć wymarzoną karierę. Prezentacja dodatkowo pomaga rozwinąć sposób myślenia, który pokonuje wyzwania w kreatywny sposób, wykorzystuje nowe zasoby i na nowo definiuje wspólne perspektywy. Dużym sukcesem programu jest dziecko, którego mentorem jestem od 2017 roku, które uczestniczyło w wykładzie #BecomeYourHero, które niedawno ukończyło duży krajowy projekt zapewniający dostęp do sportów rowerowych (s. 22-27) w Nepalu we współpracy z rządem.
Akcja #BecomeYourHero została zaprezentowana ponad 50 000 osób na 4 kontynentach.

put your MONEY where your MOUTH is…

od 2018 do 2021 wymyśliłem, zorganizowałem i stworzyłem

Pierwszą Szkołę Wspinaczki w Iraku w historii.

Powyższy film promocyjny, utworzony przez wiceprezesa Polskiego Klubu Odkrywcy i byłym redaktorem naczelnym National Explorer Polska, Marcinem Jamkowskim, dotyczy mój projekt aby stworzyć Pierwszą Szkołe Wspinaczki w Iraku w historii. Projektem kierowałem ja, jedyna osoba działająca poza Irakiem. Mój zespół w Iraku składał się z grupy wspinaczy, których pragnieniem było stworzenie pierwszego w kraju programu edukacji wspinaczkowej i outdoorowej. Projekt obejmował wiele nowości; pierwszy zespół ratownictwa górskiego w historii Iraku, pierwsza przetłumaczona instrukcja wspinaczkowa, pierwsze lekcje wideo online ze światowej sławy wspinaczami, pierwszy przetłumaczony film dokumentalny, pierwsze schronisko górskie, najwyżej chroniona trasa wspinaczkowa w Iraku, nowe odkrycia, w tym jaskinie i kaniony, i wiele więcej. Osoby te stały się jednymi z najbardziej utytułowanych alpinistów w Iraku, z jednym, który pozostanie bliskim przyjacielem na zawsze…

Od tego czasu szkoła miała tysiące uczniów, w tym pierwszą instruktorkę, która jest pierwszą kobietą z Bliskiego Wschodu, która wspięła się na Pik Lenina.


Wspieram również schronisko dla dzieci w Rumunii

Jest to projekt w toku, który wymaga dużej uwagi. Regularnie dostarczam datki i udzielam wsparcia finansowego z darowizn. Ponadto jeżdżę do programu, aby uczestniczyć w modernizacji infrastruktury. W ramach tego programu zapewniamy podstawową edukację dzieciom bez rodziców lub opiekunów. W obliczu braku wsparcia społecznego dzieci te uczestniczą i uczą się, jak stać się funkcjonalnym dorosłym, czytać i czytać w matematyce, czytaniu i pisaniu oraz innych podstawowych umiejętnościach.

I razem, to wszystko istnieje w ramach mojej organizacji non-profit

Click.

Sromo House Heritage Project

Sromo House Heritage Project to zastosowanie moich umiejętności i doświadczenia w regionalnym środowisku Pienin na Podhalu. Projekt opiera się na mojej osobistej podróży, która odkrywa moją własną przeszłość i dziedzictwo jako góral, z rodziny flisaków, która była jedną z pierwszych w tej 700-letniej wiosce. Jako emigrant do Stanów Zjednoczonych i doświadczony podróżnik, staram się przełożyć kulturę i dziedzictwo tego regionu na łatwo przyswajalne treści dla międzynarodowego konsumenta. Projekt skierowany jest w szczególności do Polonii, która poszukuje jasnych i wygodnych informacji o swoim dziedzictwie. Skupujemy się na komunikacji audiowizualnej, która minimalizuje lub całkowicie eliminuje bariery językowe. Większym celem projektu jest zapewnienie edukacji akademickiej młodzieży z regionu w formalnym otoczeniu, umożliwiając jednostkom z lokalnej społeczności odtworzenie tej metody komunikacji, która stawia na przejrzystość dla zagranicznej publiczności.

Udział Regionalny Domu Sromo

 • Spływ Dunajcem – Flisacy
  • Stworzyliśmy pierwsze archiwum katalogów fotograficznych dla Flisaków, w tym oficjalną tablicę członkowską Flisak
  • Wyprodukowaliśmy 500 archiwalnych portretów Flisaków
  • Zrealizowaliśmy wystawę fotograficzną Flisacy
 • Sromo House Galeria Fotografii i Sztuki Regionalnej
  • Prowadzimy warsztaty, wykłady i zajęcia, które obejmowały tworzenie stron internetowych, lekcje języka angielskiego i doradztwo biznesowe
  • Tworzymy wystawy fotograficznye, które tkął wizualne historie zgodne z regionalną historią i tradycją, mające na celu edukację publiczności
  • Galeria pełniła funkcję Informacji Turystycznej dla gości nie mówiących po polsku
  • Wyprodukowaliśmy wiele książek fotograficznych o tematyce regionalnej
  • Wpsieraliśmy lokalnych artystów i zmaterializowaliśmy międzynarodową współpracę
 • Zaangażowanie Akademiczne
  • Prezentacje w lokalnych szkołach; Prezentacja #ZostańSwoimBohaterem
  • Tworzenie Zachęt Dziedzictwa dla wiedzy regionalnej; zorganizowaliśmy konkurs fotografii we współpracy z XXV Konkursem Wiedzy o Pieninach.
  • Staże i inne możliwości dla regionalnej młodzieży, kierując ciekawość do szerokich i różnorodnych możliwości
 • Kościół i religia
  • Dokumentuj wydarzenia związane z dziedzictwem, produkuj filmy i zdjęcia
  • Wyprodukowano wystawę fotografii renowacji kościoła, w tym wydarzenie upamiętniające w materiałach, w tym książkach i innych pamiątkach
  • Modernizacja strony internetowej Kościoła
 • OSP Sromowce Wyżne
  • Utworzono archiwum fotografii członków
  • Nagrane filmy pamiątkowe na wyjątkowe okazje
  • Zmodernizowana strona internetowa i przeszkolony administrator OSP
 • Koło Gospodyń Wiejskich i podobne kluby i organizacje regionalne
  • Współpracuj i organizuj wydarzenia związane z dziedzictwem, takie jak Festyn, zimowe targi bożonarodzeniowe i święta
 • Restauracje i hotele
  • Tworzenie treści specyficznych dla mediów społecznościowych dla regionalnych restauracji w celu dystrybucji wśród międzynarodowych konsumentów
  • Tworzenie galerii dziedzictwa dla turystów, które podkreślają regionalną historię i wiedzę oraz promują wiedzę o regionalnej florze i faunie
 • Konserwacja
  • Tworzenie portretów i przeprowadzanie wywiadów ze starszymi członkami społeczności
  • Instalowanie minimalnej infrastruktury, która promuje ciekawość, wiedzę, zaangażowanie i szacunek (n.p. tabliczki informacyjne)
 • “Nowa technologia”
  • Mówiąc szeroko, rozpoznanie regionalnego trendu o znaczącym potencjale i stworzenie warunków do kształtowania rozwoju dla międzynarodowej konsumpcji
 • Przyczyny non-profit i humanitarne
  • Zorganizowanie zbiórki odzieży i narzędzi dla rumuńskiego schroniska dla dzieci